Gelamax, 500g

Kód: SP_GM
Neohodnoceno
288 Kč
Skladem

Pro obnovu kloubů, šlach, vlasů a nehtů. Hlavní složkou Gelamaxu je želatinový hydrolyzát, doplněný kvalitními bílkovinami, vitamínem C a lecitinem. Vhodné pro sportovce a jako výživa kloubního aparátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V mládí, ve středním věku, ale především ve stáří zjišťujeme, že naše klouby nejsou vždy úplně v pořádku. U namáhaných kloubů dochází totiž intenzivněji k opotřebení kloubní tkáně, jejíž základní složkou je bílkovina kolagen. Jeho nedostatek nejen zhoršuje hojení zlomenin, tržných ran, popálenin, ale především dochází ke zhoršení kvality a množství chrupavčité tkáně, též k nedostatečné výživě vlasů, nehtů a kůže. Abychom organismu pomohli, je nutno dodávat potravinový doplněk Gemalax se specifickým účinkem, ze kterého se vytvoří nový, vlastní kolagen.

Gemalax je práškový nápoj s obsahem želatinového hydrolyzátu, snadno vstřebatelný pro obnovu kloubů, šlach, vlasů a nehtů. Jedná se především o upravenou želatinu vhodnou jako prostředek určený k ochraně funkčnosti pohybového ústrojí.

Pro celkové zlepšení výživy organismu se nápoj může používat jako zdroj lehce stravitelných a zároveň kvalitních bílkovin. Nápoj má po dobu asi 4 hodin po požití mírné stimulační účinky na duševní činnost. Je vhodný též při redukčních dietách a zlepšuje i stav kůže, nehtů a vlasů. Vzhledem k dobré stravitelnosti je dobře využitelný i pro osoby, které mají vyšší potřebu bílkovin, ale poněkud hůře je tráví. Při pravidelném přijmu dochází k celkově lepšímu zdravotnímu stavu, zlepšení duševní a fyzické výkonosti.

Pro zlepšení účinnosti je výrobek obohacen dalšími doplňky jako jsou kvalitní proteiny, vitamínová složka a lecitin. Lecitin mírní bolesti při potížích pohybového ústrojí a v neposlední řadě snižuje obsah cholesterolu a tím zamezuje vzniku mozkových příhod a infarktů. Vitamínová složka je tvořena především z vitamínů skupiny B, provitamínu A (beta-karoten), kyseliny listové, biotinu a vitamínu C. Výrobek je složením upraven tak, aby byl vhodný i pro náročně zatěžovaný pohybový aparát u osob s nadměrnou hmotností, těžce fyzicky pracující, sportovce a rychle rostoucí mládež.

Výrobek je velmi oblíben u sportovců, jako univerzální proteinový doplněk v dávkách až 100g za den.

Dávkování:

U běžné populace je denní dávka 10g (2 zarovnané polévkové lžíce). Rozpustit nebo rozmixovat v 300ml vody. Doporučuje se pít postupně během dne po 2 hodinách. Při zahájení přijmu Gelamaxu je potřebné začínat s menšími dávkami, a ty postupně zvyšovat.