Vitamin + spirulina, 90 tablet

Kód: SP_VS90
Neohodnoceno
157 Kč
Skladem

27 vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, vázaných na řasu Spirulinu. Malé, dobře polykatelné tablety vystačí na 3 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení odpovídá nejnovějším poznatkům v oblasti výživy v ČR. Neobsahuje cukr, umělá barviva ani konzervační látky.

Komplexní multivitamínový přípravek obsahující 27 složek (vitamíny, minerály a stopové prvky), obohacený o mořskou řasu Spirulinu, která je nejbohatším zdrojem zeleného barviva chlorofylu. Je bohatá na bílkoviny a jód. Zlepšuje vstřebávání minerálů, má pozitivní účinky na imunitní systém a na snižování cholesterolu. Pomáhá při snižování nadváhy, podílí se na regulaci hladiny cukru v krvi. Přípravek obsahuje kompletní antioxidační formuli (vitamín C, vitamín E, beta-karoten a selen) pro prevenci civilizačních chorob.

Vitamín, multivitamín, multiminerál působí preventivně při nedostatku vitamínů a minerálů, které jsou často nedostatečně zastoupeny v běžně konzumovaných potravinách. Pečlivě vyvážené složení, jako i množství aktivních látek odpovídá nejnovějším poznatkům v oblasti výživi v České republice a doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), která vychází ze skladby a kvality přijímaných potravin v evropských zemích.

Přípravek je určen pro dospělé a děti starší 4 let. Jeho užívání je možné celoročně a je vhodné zejména v zimním a jarním odbobí, kdy je zvýšený výskyt virových onemocnění.

Jedna tableta obsahuje:

vitamín A, B1, B2, B5, B6, B12, C, D3, E, Beta-karoten, Nikotinamid, Biotin, Kyselina listová, Železo, Zinek, Jód, Hořčík, Vápník, Fosfor, Měď, Bór, Křemík, Selen, Lecitin, Rutin-flavonoidy, Chloridy, Spirulina.

Vitamíny:

  • nezbytné pro správný průběh životně důležitých procesů v organismu

Minerály a stopové prvky:

  • zdokonalují fyziologické funkce

Mořská řasa Spirulina:

  • zlepšuje vstřebávání minerálů
  • posiluje imunitní systém
  • snižuje cholesterol
  • pomáhá při snižování nadváhy
  • redukuje hladinu cukru v krvi

Doporučená denní dávka je 1 tableta denně.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.